Nagroda im. Janusza Korczaka dla dr hab. Małgorzaty Michel, prof. UJ

12.05.2022
Z radością informujemy, że dr hab. M. Michel, prof. UJ otrzymała nagrodę im. Janusza Korczaka w edycji 2022. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z gali wręczenia nagród
więcej o Nagroda im. Janusza Korczaka dla dr hab. Małgorzaty Michel, prof. UJ

Współpraca z Centrum Edukacyjnym Bliżej Przedszkola - wychowanie i edukacja

20.04.2022
Instytut Pedagogiki zawarł porozumienie o współpracy z "Centrum Edukacyjnym Bliżej Przedszkola - wychowanie i edukacja"
więcej o Współpraca z Centrum Edukacyjnym Bliżej Przedszkola - wychowanie i edukacja

Przedłużenie obowiązywania stopnia alarmowego do 15 maja

19.04.2022
Pracownicy, doktoranci i studenci są proszeni o zachowanie zwiększonej czujności podczas korzystania z sieci i systemów informatycznych UJ
więcej o Przedłużenie obowiązywania stopnia alarmowego do 15 maja

W czwartek godziny dziekańskie od 12:00

12.04.2022
Komunikat Dziekana Wydziału Filozoficznego w sprawie godzin dziekańskich w Wielki Czwartek
więcej o W czwartek godziny dziekańskie od 12:00

VIII Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

12.04.2022
Pracownia Polskiej Myśli Pedagogicznej IP UJ i Katedra Teorii i Filozofii Wychowania UP zapraszają do udziału w VIII Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej, które odbędzie się 7 października 2022 r. w Krakowie.
więcej o VIII Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

Pedagodzy UJ dla Ukrainy

06.04.2022
Zapraszamy do wysłuchania zapisu fragmentu porannej audycji Radia Kraków, w której gościła dr hab. Małgorzata Michel, prof. UJ.
więcej o Pedagodzy UJ dla Ukrainy

Dzień z Wydziałem Filozoficznym UJ

06.04.2022
W najbliższą sobotę 9 kwietnia zapraszamy wszystkich ciekawych tego co badamy, jak działamy i jak widzimy świat na Wydziale Filozoficznym UJ do spotkania online.
więcej o Dzień z Wydziałem Filozoficznym UJ

Przedłużenie obowiązywania stopnia alarmowego do 15 kwietnia

więcej o Przedłużenie obowiązywania stopnia alarmowego do 15 kwietnia

Artykuł dr. Tomasza Lesia w czasopiśmie "Studies in Philosophy and Education"