Przedłużenie obowiązywania stopnia alarmowego do 15 kwietnia

Prezes Rady Ministrów podpisał Zarządzenie nr 71 z dnia 31 marca 2022 roku w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – obowiązujące do dnia 15 kwietnia 2022 roku do godz. 23:59 (jest to przedłużenie okresu obowiązywania 3. stopnia alarmowego CHARLIE-CRP).

W związku z tym wszystkie zalecenia dla użytkowników systemów informatycznych UJ z dnia 22 lutego 2022 pozostają w mocy.

W przypadku zaobserwowania podejrzanych anomalii w działaniu systemów bądź infrastruktury informatycznej każdy pracownik, doktorant oraz student jest proszony o zgłaszanie incydentu poprzez przygotowany przez Centrum Informatyki UJ formularz znajdujący się pod adresem: https://forms.office.com/r/mMt00VgdFy

Data opublikowania: 01.04.2022