Dzień z Wydziałem Filozoficznym UJ

W najbliższą sobotę 9 kwietnia zapraszamy wszystkich ciekawych tego co badamy, jak działamy i jak widzimy świat na Wydziale Filozoficznym UJ do spotkania online.

Wydarzenie jest skierowane szczególnie do maturzystek i maturzystów, którzy stoją przed bardzo ważnymi decyzjami dotyczącymi wyboru kierunku studiów.

Program:

• Dziekańska prezentacja #filozoficznyUJ,
  • Dyskusja "Studia z wartością dodaną, rozmowa ze studentami Wydziału"
  • Panel dyskusyjny z absolwentami,
  • Prezentacja Działu Rekrutacji na Studia UJ,
  • Dyskusja "Odpowiedzialny Uniwersytet, Wydział, Społeczność akademicka", rozmowa z udziałem Instytutu Psychologii UJ, Instytutu Socjologii UJ oraz Instytutu Filozofii UJ,
  • Dyskusja "Sprostać różnorodność świata, nowe wyzwania, nowe umiejętności", rozmowa z udziałem Instytutu Religioznawstwa, Instytutu Pedagogiki oraz Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji.

W panelu "Sprostać różnorodności świata, nowe wyzwania, nowe umiejętności" udział weźmie dr Małgorzata Turczyk.

Transmisja na żywo odbędzie się w godz. 10.00-15.00 na Facebooku Wydziału Filozoficznego oraz Youtubie. Możliwe będzie zadawanie pytań, włączenie się w rozmowy. Wszystkie nagrania pozostaną w sieci.

Link do wydarzenia: https://tiny.pl/9kz13

Data opublikowania: 06.04.2022