Zaproszenie na wystawę: Wszystko, co piękne. Pasje profesora Jana Samka.

28.07.2017
Serdecznie zapraszamy na wystawę „Wszystko, co piękne. Pasje profesora Jana Samka", poświęconej życiu i zamiłowaniom wybitnego krakowskiego historyka sztuki, związanego z Instytutem Pedagogiki UJ, gdzie od 1996 r. kierował Zakładem Wychowania przez Sztukę. Ideą otwartej 11 czerwca 2017 r. wystawy jest przybliżenie postaci prof. Jana Samka jako naukowca, pedagoga, pasjonata. Do 30 września na terenie Muzeum Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego prezentowane będą zdjęcia, dokumenty z archiwum rodzinnego, a także opracowania naukowe i kolekcje.
więcej o Zaproszenie na wystawę: Wszystko, co piękne. Pasje profesora Jana Samka.

Przerwa wakacyjna w Instytucie Pedagogiki

26.07.2017
W dniach 7 - 25 sierpnia 2017 r. sekretariaty w Instytucie Pedagogiki będą nieczynne.
więcej o Przerwa wakacyjna w Instytucie Pedagogiki

Konferencja "Współczesna scena uzależnień" - zaproszenie

29.05.2017
Koło Naukowe Pedagogów Resocjalizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego działające przy Instytucie Pedagogiki UJ serdecznie zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową: WSPÓŁCZESNA SCENA UZALEŻNIEŃ. SPECYFIKA, METODY I FORMY PRACY.
więcej o Konferencja "Współczesna scena uzależnień" - zaproszenie

Paidagogos PRO - innowacyjny projekt wdrożeniowy

17.05.2017
Model Zwiększania Szans Absolwentów Kierunków Humanistycznych i Społecznych na Zatrudnienie i Zmiany Nastawienia Środowiska Społeczno-Gospodarczego Wobec Ich Potencjału Zawodowego.
więcej o Paidagogos PRO - innowacyjny projekt wdrożeniowy

17.05.2017
Próba wydobycia wskaźników skuteczności terapii hazardzistow i określenia w jakim stopniu wyłonione wskaźniki są podatne na oddziaływania terapeutyczne. Celem projektu jest również opracowanie autorskiego narzędzia badawczego – Kwestionariusza Pomiaru Skuteczności Terapii Hazardzistów (KPST-H).
więcej o Wskaźniki skuteczności terapii hazardzistów w oparciu o syntezę metaanalityczną - opracowanie Kwestionariusza Pomiaru Skuteczności Terapii Hazardzistów

17.05.2017
Program Reform Na Rzecz Promowania Zasad Demokratycznych i Edukacji Obywatelskiej w Izraelu oraz w Gruzji / CURE
więcej o Curriculum Reform for Promoting Civic Education and Democratic Principles in Israel and in Georgia (CURE)

Konkurs o przyznanie dofinansowania ze środków DSC

11.05.2017
Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.
więcej o Konkurs o przyznanie dofinansowania ze środków DSC

10.04.2017
Zakład Pedagogiki Społecznej i Andragogiki Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Fundacja Internationaler Bund Polska zapraszają do udziału w międzynarodowym seminarium naukowym EDUKACJA OBYWATELSKA DOROSŁYCH WOBEC MIGRACJI DOŚWIADCZENIA POLSKI, NIEMIEC I UKRAINY.
więcej o Międzynarodowe seminarium naukowe. Edukacja obywatelska dorosłych wobec migracji.

aktualnosci-glowne-agregator

01.03.2017