Nagroda im. Janusza Korczaka dla dr hab. Małgorzaty Michel, prof. UJ

Z radością informujemy, że pracowniczka Instytutu Pedagogiki UJ, dr hab. Małgorzata Michel, prof. UJ otrzymała nagrodę imienia Janusza Korczaka w kategorii Liderzy lokalni.

Wyróżnienie to stanowi uhonorowanie m.in. jej wieloletniej pracy na rzecz "niewidzialnych dzieci", głównie na ulicy i badań dotyczących najbardziej zmarginalizowanych dzieci w Polsce.

Serdecznie gratulujemy!

Nagroda im. Janusza Korczaka jest przyznawana przez Uczelnię Korczaka. Jej celem jest uhonorowanie osób i instytucji, które stosują filozofię pedagogiczną Korczaka w praktyce i propagują jego myśl.

Nagrody zostały wręczone 10 maja 2022 roku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji prezentującej laureatów oraz wyróżnionych w pierwszej edycji Nagrody im. Janusza Korczaka: https://www.facebook.com/Nagroda-im-Janusza-Korczaka-112045158064874

Data opublikowania: 12.05.2022