Wyniki sortowane według etykiety: aktualnosci-glowne

VIII Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

12.04.2022
Pracownia Polskiej Myśli Pedagogicznej IP UJ i Katedra Teorii i Filozofii Wychowania UP zapraszają do udziału w VIII Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej, które odbędzie się 7 października 2022 r. w Krakowie.
więcej o VIII Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

Pedagodzy UJ dla Ukrainy

06.04.2022
Zapraszamy do wysłuchania zapisu fragmentu porannej audycji Radia Kraków, w której gościła dr hab. Małgorzata Michel, prof. UJ.
więcej o Pedagodzy UJ dla Ukrainy

Dzień z Wydziałem Filozoficznym UJ

06.04.2022
W najbliższą sobotę 9 kwietnia zapraszamy wszystkich ciekawych tego co badamy, jak działamy i jak widzimy świat na Wydziale Filozoficznym UJ do spotkania online.
więcej o Dzień z Wydziałem Filozoficznym UJ

Przedłużenie obowiązywania stopnia alarmowego do 15 kwietnia

01.04.2022
Pracownicy, doktoranci i studenci są proszeni o zachowanie zwiększonej czujności podczas korzystania z sieci i systemów informatycznych UJ
więcej o Przedłużenie obowiązywania stopnia alarmowego do 15 kwietnia

Artykuł dr. Tomasza Lesia w czasopiśmie "Studies in Philosophy and Education"

01.04.2022
Zachęcamy do lektury artykułu dr. Lesia pt. "On the Autonomy of Educational Studies as a Second‑Level Discipline"
więcej o Artykuł dr. Tomasza Lesia w czasopiśmie "Studies in Philosophy and Education"

Nominacja dr hab. M. Michel, prof. UJ do Nagrody im. Janusza Korczaka

01.04.2022
Pracowniczka Instytutu Pedagogiki otrzymała nominację do Nagrody im. Janusza Korczaka
więcej o Nominacja dr hab. M. Michel, prof. UJ do Nagrody im. Janusza Korczaka

Podcast z udziałem dr Joanny Olszewskiej-Gniadek

01.04.2022
Zapraszamy do wysłuchania podcastu z udziałem dr Joanny Olszewskiej-Gniadek na temat: „Wychowanie przez sztukę”
więcej o Podcast z udziałem dr Joanny Olszewskiej-Gniadek

29.03.2022
Prosimy o zapoznanie się z komunikatem nr 5 Rektora UJ z dnia 28 marca 2022 roku
więcej o Komunikat w sprawie zniesienia obowiązków związanych z wystąpieniem stanu epidemii

Szkolenie dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą

21.03.2022
Zapraszamy do udziału w szkoleniu dotyczącym mechanizmów związanych z doświadczeniami traumatycznymi i sposobów pracy z dziećmi dotkniętymi takim doświadczeniem
więcej o Szkolenie dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą

Instytut Pedagogiki na Wirtualnym Dniu Otwartym UJ 2022

21.03.2022
Instytut Pedagogiki będzie reprezentować dr Bożena Czerska, Zastępca Dyrektora, z którą będzie można spotkać się na czacie i na indywidualnych spotkaniach.
więcej o Instytut Pedagogiki na Wirtualnym Dniu Otwartym UJ 2022