Wyniki sortowane według etykiety: ogloszenia-3

18.04.2023
więcej o Pani Dyrektor dr hab. Anna Gaweł, prof. UJ odwołuje dyżur w dniu 19 kwietnia (środa) 2023

Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

28.03.2023
31 marca 2023 rozpocznie się rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych UJ na rok akademicki 2023/2024
więcej o Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych

Zaproszenie do współpracy w projekcie badawczym "Przyszłość bez krat"

07.03.2023
Serdecznie zapraszamy Studentów/Studentki i Doktorantów/Doktorantki Uniwersytetu Jagiellońskiego do współpracy w projekcie badawczym zatytułowanym „Przyszłość bez krat”, w ramach Centrum Behaviour in Crisis Lab. Program Strategiczny Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim, realizowanym przez zespół badawczy Zakładu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji w Instytucie Pedagogiki UJ!
więcej o Zaproszenie do współpracy w projekcie badawczym "Przyszłość bez krat"

Wsparcie emocjonalne w trakcie sesji

Oferta doraźnego wsparcia emocjonalnego dla studentów i studentek.
więcej o Wsparcie emocjonalne w trakcie sesji

Zaproszenie. Prezentacja projektów.

Projekty edukacyjne uczestniczek zajęć "Podstawy pedagogiki przedszkolnej".
więcej o Zaproszenie. Prezentacja projektów.

21.12.2022
Życzenia świąteczne dla studentów i doktorantów Wydziału Filozoficznego od Pana Dziekana dr. hab. Jacka Nowaka, prof. UJ
więcej o Życzenia świąteczne Dziekana Wydziału Filozoficznego dr. hab. Jacka Nowaka, prof. UJ

Zmiana godzin otwarcia Biblioteki IP

16.12.2022
Od 2 stycznia 2023 roku Biblioteka Instytutu Pedagogiki Będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00.
więcej o Zmiana godzin otwarcia Biblioteki IP

Oferta pracy w projekcie finansowanym przez NCN

08.12.2022
Kierownik projektu REMEDIS dr Łukasz Tomczyk ogłasza konkurs na stanowisko stypendysty w projekcie NCN.
więcej o Oferta pracy w projekcie finansowanym przez NCN

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Legutko

23.11.2022
Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Legutko odbędzie się w Instytucie Pedagogiki UJ w Krakowie, przy ul. Batorego 12, w sali konferencyjnej, 6 grudnia 2022 r. o godz. 11.00
więcej o Obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Legutko

Przesunięcie terminu zamknięcia przewodów doktorskich o jeden rok
więcej o Informacja w sprawie przewodów doktorskich wszczętych przed dniem 30 kwietnia 2019 r.