Zaproszenie do współpracy w projekcie badawczym "Przyszłość bez krat"

Serdecznie zapraszamy Studentów/Studentki i Doktorantów/Doktorantki Uniwersytetu Jagiellońskiego do współpracy w projekcie badawczym zatytułowanym „Przyszłość bez krat”, w ramach Centrum Behaviour in Crisis Lab. Program Strategiczny Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim, realizowanym przez zespół badawczy Zakładu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji w Instytucie Pedagogiki UJ!

Zaproszenie do współpracy w projekcie badawczym "Przyszłość bez krat"

Cele projektu to:

· określenie czynników ryzyka powtórnego konfliktu z prawem oraz

· określenie strategii oddziaływania resocjalizacyjnego redukujących powtórny konflikt z prawem.

Podstawą działań jest identyfikacja, selekcja i synteza opublikowanych w Polsce rezultatów studiów empirycznych prowadzonych w okresie 1965-2015.

Co oferujemy?

· pracę w dynamicznym zespole naukowców: pedagogów resocjalizacji i psychologów

· możliwość zdobycia umiejętności prowadzenia badań terenowych

· pogłębienie umiejętności pracy przy wykorzystaniu nowoczesnych metod i technik badawczych

· zdobycie doświadczenia badawczego i rozwój zawodowy

· możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu problematyki badawczej projektu

· kontakt i konsultacje z koordynatorami projektu na każdym etapie wykonywania zadań projektowych

· pracę za wynagrodzeniem finansowym (szczegóły w procesie rekrutacji).

Na czym będzie polegała Wasza praca?

Zadaniem naszych współpracowników będzie uczestnictwo w 5-godzinnym szkoleniu, następnie współtworzenie bazy danych w programie Excel.

Szczegóły dotyczące projektu: