VIII Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach

10.11.2017
13 listopada 2017 r. rozpoczyna się VIII Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach, organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Jest to cykl spotkań z przedsiębiorcami społecznymi, animatorami lokalnych inicjatyw, a także warsztaty, seminaria i wizyty studyjne do małopolskich przedsiębiorstw społecznych.
więcej o VIII Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach

Warsztaty dla studentów

10.11.2017
Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów „PAIDEIA” serdecznie zaprasza na cykl spotkań zatytułowany: „Czego ci nie powiedzą na zajęciach”. Cykl składa się z 5 warsztatów poświęconych życiu w trakcie studiów i po studiach. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, udział w zajęciach jest dobrowolny i bezpłatny.
więcej o Warsztaty dla studentów

Akademicki Dzień Pamięci

07.11.2017
6 listopada 2017 r. obchodziliśmy 78. rocznicę akcji Sonderaktion Krakau. Dla uczczenia tych tragicznych wydarzeń obchodzony jest Akademicki Dzień Pamięci. Tego dnia pamiętamy również o zmarłych profesorach UJ. Nasi studenci i pracownicy złożyli wieńce na grobach zmarłych pracowników Instytutu Pedagogiki.
więcej o Akademicki Dzień Pamięci

Otwarcie Biblioteki IP w nowej lokalizacji

03.11.2017
Informujemy, że od 6 listopada 2017 r. można korzystać z czytelni w naszej bibliotece. Od 6 listopada 2017 r. będzie również możliwość wypożyczania książek z księgozbioru podręcznego. Pełny księgozbiór biblioteki zostanie udostępniony czytelnikom w późniejszym terminie, o czym poinformujemy w odrębnym komunikacie.
więcej o Otwarcie Biblioteki IP w nowej lokalizacji

III tura konkursu o przyznanie finansowania ze środków DSC

24.10.2017
Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym.
więcej o III tura konkursu o przyznanie finansowania ze środków DSC

Promocja książki "Zarys pedagogiki ogólnej"

20.10.2017
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Biblioteka Jagiellońska zapraszają na promocję książki Andrzeja Niesiołowskiego „Zarys pedagogiki ogólnej”. Rękopisy z oflagu w opracowaniu Janiny Kostkiewicz.
więcej o Promocja książki "Zarys pedagogiki ogólnej"

IV Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

11.10.2017
Zakład Pedagogiki Szkoły Wyższej i Polskiej Myśli Pedagogicznej Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na IV Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej, które odbędzie się 2 marca 2018 r.
więcej o IV Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

Projekt Paidagogos Pro - innowacyjny projekt wdrożeniowy

05.10.2017
Trwa rekrutacja do programu Paidagogos Pro, którego celem jest pomoc studentom w angażowaniu się w środowisko zawodowe już na etapie pisania pracy magisterskiej.
więcej o Projekt Paidagogos Pro - innowacyjny projekt wdrożeniowy

Nowa lokalizacja Biblioteki IP

29.09.2017
Od października 2017 roku zmienia się lokalizacja Biblioteki IP - będzie się mieścić w budynku Instytutu Chemii, ul. Ingardena 3.
więcej o Nowa lokalizacja Biblioteki IP

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

25.09.2017
Dyrekcja Instytutu Pedagogiki zaprasza na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018 która odbędzie się 2 października 2017 roku o godz. 10.00 w sali witrażowej