Projekt Paidagogos Pro - innowacyjny projekt wdrożeniowy

05.10.2017
Trwa rekrutacja do programu Paidagogos Pro, którego celem jest pomoc studentom w angażowaniu się w środowisko zawodowe już na etapie pisania pracy magisterskiej.
więcej o Projekt Paidagogos Pro - innowacyjny projekt wdrożeniowy

Nowa lokalizacja Biblioteki IP

29.09.2017
Od października 2017 roku zmienia się lokalizacja Biblioteki IP - będzie się mieścić w budynku Instytutu Chemii, ul. Ingardena 3.
więcej o Nowa lokalizacja Biblioteki IP

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

25.09.2017
Dyrekcja Instytutu Pedagogiki zaprasza na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2017/2018 która odbędzie się 2 października 2017 roku o godz. 10.00 w sali witrażowej
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

15.09.2017
Polskie Towarzystwo Dysleksji Oddział w Niepołomicach serdecznie zaprasza do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej na temat: „Zdolności, dysleksja i podwójna wyjątkowość u dzieci i młodzieży. Wyzwania dla diagnozy i terapii”, która odbędzie się 9 października 2017 r. w Zamku Królewskim w Niepołomicach.
więcej o Konferencja "Zdolności, dysleksja i podwójna wyjątkowość u dzieci i młodzieży. Wyzwania dla diagnozy i terapii"

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Dawida Wieczorka

11.09.2017
W dniu 21 września 2017 roku o godz. 12:00 w Instytucie Pedagogiki UJ, ul. Batorego 12 (sala konferencyjna) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Dawida Wieczorka.
więcej o Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Dawida Wieczorka

06.09.2017
Zapraszamy na studia podyplomowe finansowane ze środków MEiN
więcej o Rekrutacja

II rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+

06.09.2017
Rozpoczyna się druga rekrutacja na wyjazdy studentów i doktorantów na studia w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018 w ramach programu Erasmus+. Rejestracja będzie odbywać się w terminie 11 września - 8 października 2017 r. w systemie USOSweb.
więcej o II rekrutacja na wyjazdy w ramach programu Erasmus+

Zaproszenie na wystawę: Wszystko, co piękne. Pasje profesora Jana Samka.

28.07.2017
Serdecznie zapraszamy na wystawę „Wszystko, co piękne. Pasje profesora Jana Samka", poświęconej życiu i zamiłowaniom wybitnego krakowskiego historyka sztuki, związanego z Instytutem Pedagogiki UJ, gdzie od 1996 r. kierował Zakładem Wychowania przez Sztukę. Ideą otwartej 11 czerwca 2017 r. wystawy jest przybliżenie postaci prof. Jana Samka jako naukowca, pedagoga, pasjonata. Do 30 września na terenie Muzeum Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego prezentowane będą zdjęcia, dokumenty z archiwum rodzinnego, a także opracowania naukowe i kolekcje.
więcej o Zaproszenie na wystawę: Wszystko, co piękne. Pasje profesora Jana Samka.

Przerwa wakacyjna w Instytucie Pedagogiki

26.07.2017
W dniach 7 - 25 sierpnia 2017 r. sekretariaty w Instytucie Pedagogiki będą nieczynne.
więcej o Przerwa wakacyjna w Instytucie Pedagogiki

Konferencja "Współczesna scena uzależnień" - zaproszenie

29.05.2017
Koło Naukowe Pedagogów Resocjalizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego działające przy Instytucie Pedagogiki UJ serdecznie zaprasza na ogólnopolską konferencję naukową: WSPÓŁCZESNA SCENA UZALEŻNIEŃ. SPECYFIKA, METODY I FORMY PRACY.
więcej o Konferencja "Współczesna scena uzależnień" - zaproszenie