Szlachetna Paczka w Instytucie Pedagogiki

21.11.2017
Z radością informujemy, że Instytut Pedagogiki po raz kolejny bierze udział w projekcie „Szlachetna Paczka”. W tym roku pomożemy „stanąć na nogi” Pani Annie, osobie doświadczonej niepełnosprawnością.
więcej o Szlachetna Paczka w Instytucie Pedagogiki

Book Story - akcja KNAKu

21.11.2017
Koło Naukowe Animatorów Kultury organizuje zbiórkę używanych książek dla dzieci.
więcej o Book Story - akcja KNAKu

In Memoriam Michel Kowalewicz

19.11.2017
8 października 2017 r. minęła pierwsza rocznica śmierci Profesora Michela Henri Kowalewicza, kierownika Zakładu Pedagogiki Kultury i Historii Idei Pedagogicznych w Instytucie Pedagogiki. Dla uczczenia pamięci Profesora CBnHI zaprasza do uczestnictwa w konferencji "In Memoriam Michel Kowalewicz", która odbędzie się w dniu 23 listopada br.
więcej o In Memoriam Michel Kowalewicz

VIII Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach

10.11.2017
13 listopada 2017 r. rozpoczyna się VIII Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach, organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Jest to cykl spotkań z przedsiębiorcami społecznymi, animatorami lokalnych inicjatyw, a także warsztaty, seminaria i wizyty studyjne do małopolskich przedsiębiorstw społecznych.
więcej o VIII Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach

Warsztaty dla studentów

10.11.2017
Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów „PAIDEIA” serdecznie zaprasza na cykl spotkań zatytułowany: „Czego ci nie powiedzą na zajęciach”. Cykl składa się z 5 warsztatów poświęconych życiu w trakcie studiów i po studiach. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, udział w zajęciach jest dobrowolny i bezpłatny.
więcej o Warsztaty dla studentów

Akademicki Dzień Pamięci

07.11.2017
6 listopada 2017 r. obchodziliśmy 78. rocznicę akcji Sonderaktion Krakau. Dla uczczenia tych tragicznych wydarzeń obchodzony jest Akademicki Dzień Pamięci. Tego dnia pamiętamy również o zmarłych profesorach UJ. Nasi studenci i pracownicy złożyli wieńce na grobach zmarłych pracowników Instytutu Pedagogiki.
więcej o Akademicki Dzień Pamięci

Otwarcie Biblioteki IP w nowej lokalizacji

03.11.2017
Informujemy, że od 6 listopada 2017 r. można korzystać z czytelni w naszej bibliotece. Od 6 listopada 2017 r. będzie również możliwość wypożyczania książek z księgozbioru podręcznego. Pełny księgozbiór biblioteki zostanie udostępniony czytelnikom w późniejszym terminie, o czym poinformujemy w odrębnym komunikacie.
więcej o Otwarcie Biblioteki IP w nowej lokalizacji

III tura konkursu o przyznanie finansowania ze środków DSC

24.10.2017
Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym.
więcej o III tura konkursu o przyznanie finansowania ze środków DSC

Promocja książki "Zarys pedagogiki ogólnej"

20.10.2017
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Biblioteka Jagiellońska zapraszają na promocję książki Andrzeja Niesiołowskiego „Zarys pedagogiki ogólnej”. Rękopisy z oflagu w opracowaniu Janiny Kostkiewicz.
więcej o Promocja książki "Zarys pedagogiki ogólnej"

IV Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

11.10.2017
Zakład Pedagogiki Szkoły Wyższej i Polskiej Myśli Pedagogicznej Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na IV Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej, które odbędzie się 2 marca 2018 r.
więcej o IV Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej