Dla studentów

Ogłoszenia sekretariatu studia III stopnia

Zasady korzystania przez doktorantów UJ z bibliotek i czytelni UJ

17.03.2017
Pismo okólne nr 7 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie zasad korzystania przez doktorantów UJ z bibliotek i czytelni funkcjonujących na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Zasady korzystania przez doktorantów UJ z bibliotek i czytelni UJ

Uchwała Rady Wydziału ws. opłat z tytułu kosztów przewodu doktorskiego

17.03.2017
Uchwała Rady Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie opłat z tytułu kosztów przewodu doktorskiego przez uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ z dnia 16 maja 2013 roku.
więcej o Uchwała Rady Wydziału ws. opłat z tytułu kosztów przewodu doktorskiego

Decyzja Dziekana ws. korzystania z bibliotek Jednostek Wydziału Filozoficznego

14.01.2016
Decyzją Dziekana Wydziału Filozoficznego od 1 stycznia 2013 r z bibliotek Jednostek Wydziału Filozoficznego mają prawo korzystać wszyscy pracownicy i doktoranci Wydziału Filozoficznego niezależnie od tego w jakim Instytucie są afiliowani.
więcej o Decyzja Dziekana ws. korzystania z bibliotek Jednostek Wydziału Filozoficznego