Dla studentów

Ogłoszenia sekretariatu studia III stopnia

Zaproszenie na Końcoworoczny Salon Naukowy - 22 maja br. o godz. 16.00

09.05.2024
Zapraszamy Państwa studentów i doktorantów na uroczysty Końcoworoczny Salon Naukowy podsumowujący rok akademicki 2023/2024, który odbędzie się 22 maja 2024 r. o godz. 16.00 w Collegium Novum UJ w Krakowie.
więcej o Zaproszenie na Końcoworoczny Salon Naukowy - 22 maja br. o godz. 16.00

09.05.2024
Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i młodych naukowców na Konferencję /nie/Naukową - Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową, która odbędzie się 13-14 czerwca 2024 r. w Białymstoku. Zapisy trwają do 17 maja!
więcej o Zaproszenie na Konferencję /nie/Naukową, która odbędzie się 13-14 czerwca 2024 r. w Białymstoku

08.05.2024
Zapraszamy na międzynarodową konferencję naukową: "Pamięć, mity, rzeczywistość. Druga wojna światowa i niemiecka okupacja ziem polskich", Kraków 17-18 maja 2024 r.
więcej o Konferencja - Pamięć, mity, rzeczywistość. Druga wojna światowa i niemiecka okupacja ziem polskich
Zaproszenie na seminarium naukowe

07.05.2024
Zapraszamy na seminarium naukowe: "Edukacja jako dobro publiczne (?)", które odbędzie się 8 maja 2024 w sali witrażowej Instytutu Pedagogiki UJ.
więcej o Zaproszenie na seminarium naukowe

16.04.2024
Tematem organizowanego przez nas Seminarium jest pytanie, które w czasie zwrotu punitywnego w politykach wielu krajów, a także przemian politycznych w Polsce, wydaje się być aktualne i istotne: Jak mierzyć sukces w resocjalizacji?
więcej o III Seminarium Sekcji i Zespołu Pedagogiki Resocjalizacyjnej Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN