Dla studentów

Ogłoszenia sekretariatu studia III stopnia

Przeniesienie dyżuru dr hab. K.Wrońskiej w dniu 10 stycznia br.

10.01.2018
W dniu 10 stycznia 2018 r. dr hab. Katarzyna Wrońska przenosi dyżur dla doktorantów na godz. 14.00-15.00.
więcej o Przeniesienie dyżuru dr hab. K.Wrońskiej w dniu 10 stycznia br.

Konferencja „Wychowanie w Rodzinie. Konteksty historyczne i współczesne”

27.12.2017
Zaproszenie na V Międzynarodową Konferencję Naukową „Wychowanie w Rodzinie. Konteksty historyczne i współczesne” - 24-26 maja 2018 r.
więcej o Konferencja „Wychowanie w Rodzinie. Konteksty historyczne i współczesne”

15.12.2017
Zaproszenie do udziału w VII Międzyuczelnianej Konferencji Doktorantów pt. Pedagodzy i psycholodzy wobec wyzwań edukacyjnych „Warsztat młodego badacza" - 15-16 marca 2018 r.
więcej o Konferencja: Pedagodzy i psycholodzy wobec wyzwań edukacyjnych „Warsztat młodego badacza”

13.12.2017
Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II ogłasza konkurs o nagrodę za wyróżniającą się pracę doktorską i magisterską, której temat związany jest z Osobą Karola Wojtyły - świętego Jana Pawła II.
więcej o Konkurs na pracę magisterską i doktorską o tematyce związanej z osobą i spuścizną Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II

Zaproszenie na seminarium "Koła naukowe szkołą twórczego działania"

07.12.2017
Zaproszenie do udziału w XLVII Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych pt. „Koła naukowe szkołą twórczego działania”, które odbędzie się w dn. 26-27 kwietnia 2018 r. w Olsztynie.
więcej o Zaproszenie na seminarium "Koła naukowe szkołą twórczego działania"