Dla studentów

Zaproszenie na Konferencję /nie/Naukową, która odbędzie się 13-14 czerwca 2024 r. w Białymstoku

Zajmujesz się czymś ciekawym w ramach badań nad swoją pracą licencjacką, magisterską czy doktorską? Posiadasz inne interesujące zainteresowania naukowe, którymi warto podzielić się ze światem? A może masz jakieś ciekawe hobby związane z nauką? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedział_ś „tak”, to czekamy właśnie na Ciebie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i młodych naukowców na Konferencję /nie/Naukową - Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową, która odbędzie się 13-14 czerwca 2024 r. w Białymstoku.

Zapisy trwają do 17 maja!

Konferencja /nie/Naukowa to wbrew nazwie pełnowartościowa (i bezpłatna) konferencja naukowa, która za swój główny cel stawia sobie popularyzację popularyzacji nauki i pokazanie młodym naukowcom, studentom i doktorantom, że o trudnych rzeczach można mówić ciekawie i w przystępny sposób.

Rzucamy Wam wyzwanie:
• czy w ciągu maksymalnie 7 minut jesteście w stanie opowiedzieć o swoich badaniach naukowych?
• czy jesteście w stanie zarazić swoją ciekawością innych?

Udowodnijmy razem, że NAUKA NIE JEST NUDNA!

Co czeka Cię na naszej konferencji?
• trzy panele wystąpień ustnych przeznaczone na wasze wyjątkowe i porywające prezentacje
• warsztat z autoprezentacji i prezentowania badań naukowych
• wykład naukowca popularyzatora
• świetna, twórcza atmosfera i przestrzeń do wymiany doświadczeń
• zapewniony nocleg i wyżywienie.

Zapraszamy studentów, doktorantów i młodych naukowców ze wszystkich dziedzin, którzy chcą podnieść rzuconą rękawicę i zarazić swoją naukową pasją innych! Konferencja ma status wydarzenia ogólnopolskiego i jest całkowicie bezpłatna.

• kiedy: 13-14 czerwca 2024 r.
• gdzie: Uniwersytet w Białymstoku
• zapisy: do 17 maja 2024 r.
• zapisy, regulamin, szczegóły: nienaukowa.uwb.edu.pl
• wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/2030538327342334/

Do zobaczenia w Białymstoku!

Data opublikowania: 09.05.2024
Osoba publikująca: Krzysztof Burski