Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

Zaproszenie na wykład otwarty

Koło Naukowe Pedagogów Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych przy Instytucie Pedagogiki UJ zaprasza na wykład otwarty. 15 marca o godzinie 16.30. Pani dr hab. Anna Sajdak-Burska, prof. UJ wygłosi wykład pt. "Jedność nauki - zróżnicowanie metodologicznych dróg poznania".

Zaproszenie na wykład otwarty

Koło Naukowe Pedagogów Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych przy Instytucie Pedagogiki UJ zaprasza na wyjątkowe spotkanie. 15 marca o godzinie 16.30. Pani dr hab. Anna Sajdak-Burska, prof. UJ wygłosi wykład pt. "Jedność nauki - zróżnicowanie metodologicznych dróg poznania". Miejsce wydarzenia zostanie podane niebawem. 

Spotkanie jest adresowane nie tylko do członków Koła Naukowego, lecz ma charakter otwarty. Zapraszamy studentki i studentów na każdym roku studiów. 

Do udziału w wykładzie zapraszamy wszystkie osoby przygotowujące prace dyplomowe, realizujące projekty badawcze na studiach i poszukujące własnej drogi rozwoju na studiach w Instytucie Pedagogiki. Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby z energią rozpocząć nowy semestr. 

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/T5tGV62v