Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Facebook IP UJ

 

Web Content Display Web Content Display

Nested Portlets Nested Portlets

Web Content Display Web Content Display

Aktualności
III Seminarium Sekcji i Zespołu Pedagogiki Resocjalizacyjnej Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN
Tematem organizowanego przez nas Seminarium jest pytanie, które w czasie zwrotu punitywnego w politykach wielu krajów, a także przemian politycznych w Polsce, wydaje się być aktualne i istotne: Jak mierzyć sukces w resocjalizacji?
16.04.2024
Read More o III Seminarium Sekcji i Zespołu Pedagogiki Resocjalizacyjnej Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN
Wakacyjne praktyki studenckie
Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera organizuje wakacyjne dwunastodniowe turnusy w lipcu dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych (domów dziecka), rodzin zastępczych oraz rodzin w kryzysie. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby podjąć się opieki nad dziećmi. W ramach wyjazdu istnieje również możliwość odbycia praktyk studenckich.
22.03.2024
Read More o Wakacyjne praktyki studenckie
Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii?
Zapraszamy Państwa do udziału w kursie e-learningowym przygotowanym przez ekspertów z Instytutu Pedagogiki pod kierownictwem dr hab. inż. Łukasza Tomczyka, prof. UJ w ramach projektu REMEDIS - Redefinicja Kompetencji Cyfrowych i Medialnych.
05.02.2024
Read More o Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii?
Dzień wolny od pracy - piątek, 5 stycznia 2024 roku - sekretariat nieczynny
Zgodnie z Zarządzeniem nr 108 Rektora UJ z dnia 23.10.2023, dzień 5 stycznia 2024 roku (piątek) został ustalony dniem wolnym od pracy
04.01.2024
Read More o Dzień wolny od pracy - piątek, 5 stycznia 2024 roku - sekretariat nieczynny
Konferencja: New Media Pedagogy 2023
Zapraszamy na międzynarodową konferencję organizowaną przez Instytut Pedagogiki UJ oraz grupę badawczą InnoEduca (Hiszpania).
03.11.2023
Read More o Konferencja: New Media Pedagogy 2023

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

O nas

Obraz przedstawia front budyneku Instytutu Pedagogiki UJ przy ul. Batorego 12, jest to: wejście główne ze schodami, okna i ozdobny gzyms; budynek jest z czerwonej cegły.Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego jest jednym z ważniejszych ośrodków pedagogicznych w Polsce oraz liderem w grupie kierunków Pedagogika w Rankingu Szkół Wyższych miesięcznika Perspektywy. Instytut współpracuje z ośrodkami naukowymi i edukacyjnymi z kraju i zagranicy. W ofercie mamy wyjazdy na stypendia do kilkudziesięciu uczelni zagranicznych.

W naszym Instytucie prężnie działają studenckie koła naukowe zrzeszające ambitnych i zaangażowanych: animatorów kultury, pedagogów resocjalizacyjnych i pedagogów przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Instytut Pedagogiki UJ mieści się w dwóch budynkach zlokalizowanych w centrum Krakowa wśród klimatycznych kawiarni i wielu pereł architektury. Siedziba główna Instytutu znajduje się przy ulicy Stefana Batorego 12 w willi "Pod Stańczykiem".