Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Facebook IP UJ

 

Web Content Display Web Content Display

Nested Portlets Nested Portlets

Web Content Display Web Content Display

Aktualności
Zaproszenie do współpracy w projekcie badawczym "Przyszłość bez krat"
Serdecznie zapraszamy Studentów/Studentki i Doktorantów/Doktorantki Uniwersytetu Jagiellońskiego do współpracy w projekcie badawczym zatytułowanym „Przyszłość bez krat”, w ramach Centrum Behaviour in Crisis Lab. Program Strategiczny Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim, realizowanym przez zespół badawczy Zakładu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji w Instytucie Pedagogiki UJ!
07.03.2023
Read More o Zaproszenie do współpracy w projekcie badawczym "Przyszłość bez krat"
dr inż. Łukasz Tomczyk laureatem prestiżowego wyróżnienia „Lista 100”
Pracownik Instytutu Pedagogiki dr inż. Łukasz Tomczyk został laureatem prestiżowego wyróżnienia „Lista 100”. Nagroda ta jest przyznawana przez kapitułę Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych.
07.03.2023
Read More o dr inż. Łukasz Tomczyk laureatem prestiżowego wyróżnienia „Lista 100”
Zaproszenie na wykład otwarty
Koło Naukowe Pedagogów Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych przy Instytucie Pedagogiki UJ zaprasza na wykład otwarty. 15 marca o godzinie 16.30. Pani dr hab. Anna Sajdak-Burska, prof. UJ wygłosi wykład pt. "Jedność nauki - zróżnicowanie metodologicznych dróg poznania".
01.03.2023
Read More o Zaproszenie na wykład otwarty
Cyfrowo bezpieczny Nauczyciel
Celem projektu jest przeprowadzenie badań dotyczących bezpieczeństwa cyfrowego nauczycieli wspólnie z nowo powołanym międzynarodowym zespołem specjalistów z zakresu pedagogiki mediów z Hiszpanii i Włoch. Cel badań jest powiązany z kontynuacją działań podjętych w trakcie stypendium Bekkera we włoskim Uniwersytecie w Maceracie.
27.02.2023
Read More o Cyfrowo bezpieczny Nauczyciel
II miejsce w Mistrzostwach Wydziału Filozoficznego o Puchar Dziekana
Z dumą informujemy, że dr Małgorzata Turczyk z Instytutu Pedagogiki zajęła II miejsce w Mistrzostwach Wydziału Filozoficznego o Puchar Dziekana (Slalom Gigant kobiet - dla pracowniczek Wydziału).
24.02.2023
Read More o II miejsce w Mistrzostwach Wydziału Filozoficznego o Puchar Dziekana

Web Content Display Web Content Display

O nas

Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego jest jednym z ważniejszych ośrodków pedagogicznych w Polsce oraz liderem w grupie kierunków Pedagogika w Rankingu Szkół Wyższych miesięcznika Perspektywy. Instytut współpracuje z ośrodkami naukowymi i edukacyjnymi z kraju i zagranicy. W ofercie mamy wyjazdy na stypendia do kilkudziesięciu uczelni zagranicznych.

W naszym Instytucie prężnie działają studenckie koła naukowe zrzeszające ambitnych i zaangażowanych: animatorów kultury, pedagogów resocjalizacyjnych i pedagogów przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

Instytut Pedagogiki UJ mieści się w dwóch budynkach zlokalizowanych w centrum Krakowa wśród klimatycznych kawiarni i wielu pereł architektury. Siedziba główna Instytutu znajduje się przy ulicy Stefana Batorego 12 w willi "Pod Stańczykiem".