IX Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

03.05.2024
Pracownia Polskiej Myśli Pedagogicznej Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zaprasza na IX Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada br. - szczegóły na jego temat znajdziecie Państwo w załącznikach.
więcej o IX Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej
Nowy projekt w IP z Funduszy Wyszehradzkich

26.04.2024
Z przyjemnością informujemy, że dr hab. inż. Łukasz Tomczyk, prof. UJ wraz z partnerami z Czech, Słowacji i Węgier (V4) otrzymał grant na rozwój umiejętności związanych ze sztuczną inteligencją (AI) w środowisku akademickim.
więcej o Nowy projekt w IP z Funduszy Wyszehradzkich

Informacja o zajęciach zdalnych w dniach 29-30 kwietnia 2024 roku

23.04.2024
Informujemy, że Pan Dziekan dr hab. Jacek Nowak, prof. UJ postanowił o tymczasowym prowadzeniu zajęć w formie kształcenia zdalnego w okresie 29-30 kwietnia 2024 roku.
więcej o Informacja o zajęciach zdalnych w dniach 29-30 kwietnia 2024 roku

16.04.2024
Tematem organizowanego przez nas Seminarium jest pytanie, które w czasie zwrotu punitywnego w politykach wielu krajów, a także przemian politycznych w Polsce, wydaje się być aktualne i istotne: Jak mierzyć sukces w resocjalizacji?
więcej o III Seminarium Sekcji i Zespołu Pedagogiki Resocjalizacyjnej Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN
Wakacyjne praktyki studenckie

22.03.2024
Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera organizuje wakacyjne dwunastodniowe turnusy w lipcu dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych (domów dziecka), rodzin zastępczych oraz rodzin w kryzysie. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby podjąć się opieki nad dziećmi. W ramach wyjazdu istnieje również możliwość odbycia praktyk studenckich.
więcej o Wakacyjne praktyki studenckie
Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii?

05.02.2024
Zapraszamy Państwa do udziału w kursie e-learningowym przygotowanym przez ekspertów z Instytutu Pedagogiki pod kierownictwem dr hab. inż. Łukasza Tomczyka, prof. UJ w ramach projektu REMEDIS - Redefinicja Kompetencji Cyfrowych i Medialnych.
więcej o Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii?

Dzień wolny od pracy - piątek, 5 stycznia 2024 roku - sekretariat nieczynny

04.01.2024
Zgodnie z Zarządzeniem nr 108 Rektora UJ z dnia 23.10.2023, dzień 5 stycznia 2024 roku (piątek) został ustalony dniem wolnym od pracy
więcej o Dzień wolny od pracy - piątek, 5 stycznia 2024 roku - sekretariat nieczynny
Konferencja: New Media Pedagogy 2023

03.11.2023
Zapraszamy na międzynarodową konferencję organizowaną przez Instytut Pedagogiki UJ oraz grupę badawczą InnoEduca (Hiszpania).
więcej o Konferencja: New Media Pedagogy 2023
Zaproszenie do udziału w II Seminarium z Pedagogiki Ekologicznej

26.10.2023
W dniu 17. listopada 2023 roku odbędzie się w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego II Seminarium z Pedagogiki Ekologicznej.
więcej o Zaproszenie do udziału w II Seminarium z Pedagogiki Ekologicznej
Dr hab. inż. Łukasz Tomczyk wśród najbardziej wpływowych naukowców na świecie

17.10.2023
więcej o Dr hab. inż. Łukasz Tomczyk wśród najbardziej wpływowych naukowców na świecie