Dla studentów

Ogłoszenia sekretariatu studia III stopnia

Konkurs o przyznanie dofinansowania ze środków DSC

11.05.2017
Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.
więcej o Konkurs o przyznanie dofinansowania ze środków DSC

Rekrutacja do programu MOST

10.04.2017
15 kwietnia 2017 r. rusza rejestracja studentów i doktorantów na wyjazdy w ramach Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST w roku akademickim 2017/2018. Podobnie jak w poprzednich latach, rejestracja na Program MOST potrwa miesiąc i zakończy się 15 maja br.
więcej o Rekrutacja do programu MOST

Pisma do Dziekana - konieczność zaopiniowania w sekretariacie

22.03.2017
Prosimy, aby na każdym składanym do dziekanatu podaniu znalazła się opinia Dyrektora, a w przypadku doktorantów, Pełnomocnika ds. studiów doktoranckich oraz informacja z sekretariatu na temat przebiegu studiów tj. ilości przedłużeń studiów, urlopów, informacji, na którym roku student /doktorant znajduje się w chwili składania podania itp. (w zależności od przedmiotu sprawy opisanego w podaniu).
więcej o Pisma do Dziekana - konieczność zaopiniowania w sekretariacie

Harmonogram II semestr