Dla studentów

Konferencja: Pedagodzy i psycholodzy wobec wyzwań edukacyjnych „Warsztat młodego badacza”

Samorząd Doktorantów Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie wspólnie z Samorządami Doktorantów Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie i Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza do udziału w VII Międzyuczelnianej Konferencji Doktorantów pt. Pedagodzy i psycholodzy wobec wyzwań edukacyjnych „Warsztat młodego badacza”.

Podobnie jak w ubiegłym roku, proponowana konferencja przyjmie formę swoistych warsztatów metodologicznych, celem podkreślenia planowania i realizacji projektów badawczych, uwzględniając ich etyczny i twórczy potencjał.

Termin konferencji: 15-16 marca 2018 roku

Miejsce konferencji: Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, ul. Szczęśliwicka 40, Warszawa

Po więcej informacji przejdź:

Data opublikowania: 15.12.2017