Wirtualny Dzień Otwarty 2022

Zapraszamy na WIRTUALNY DZIEŃ OTWARTY Uniwersytetu Jagiellońskiego, który odbędzie się w dniu 26 marca 2022 r. w godz. 10:00-16:00.

To już nasza tradycja, że w marcu spotykamy się na Dniach Otwartych UJ – w tym roku tylko online ale przygotowaliśmy dla Was bogaty program!

Przedstawiciele wydziałów,
    organizacji studenckich,
    Samorządu Studentów oraz
    Działu Rekrutacji na Studia

będą czekali na Was na czatach i na indywidualnych spotkaniach, odpowiedzą na Wasze wszystkie pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rekrutacji, wyboru kierunku czy miejsca studiów.

Na spotkaniu live porozmawiamy o tegorocznej rekrutacji, przedstawimy możliwości jakie daje UJ, opowiemy o stypendiach, akademikach, stażach i współpracy z biznesem.

Będziecie też mogli posłuchać wykładów naszych naukowców. Nie może Was zabraknąć na tym Wydarzeniu!

Wirtualny Dzień Otwarty 2022

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Data opublikowania: 18.02.2022