Od 25 lutego do 13 marca br. zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filozoficznym będą się odbywać w trybie zdalnym

Dziekana Wydziału Filozoficznego
Uniwersytetu Jagiellońskiego
z 28 stycznia 2022 r.

w sprawie: zmiany  trybu  kształcenia  w  semestrze  letnim  roku akademickiego 2021/2022

W trosce o bezpieczeństwo studentów i pracowników Wydziału, w sytuacji wzrastającej liczby zachorowań na Covid-19, zostają wprowadzone zmiany w organizacji kształcenia.

Od dnia 25 lutego do 13 marca 2022 roku zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filozoficznym będą się odbywać w trybie zdalnym.

We wskazanym terminie zajęcia praktyczne i laboratoryjne, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, mogą się odbywać w trybie stacjonarnym.

Po tym okresie, tj. od dnia 14 marca do końca semestru, zajęcia dydaktyczne – co  do  zasady – prowadzone  są  w  trybie  stacjonarnym,  z  dopuszczalnymi elementami  nauczania  zdalnego  (zob.  harmonogramy  na  stronach  jednostek Wydziału).

Jednocześnie  należy  zastrzec,  że  w  wypadku  pogorszenia  się  sytuacji epidemiczno-sanitarnej  organizacja  zajęć  będzie    dostosowywana    do wprowadzanych przez Rektora UJ zmian i obostrzeń.

Dziekan Wydziału Filozoficznego
Uniwersytetu Jagiellońskiego