Zaproszenie na INAUGURACJĘ roku akademickiego 2019/2020 w IP - 2 października, godz. 10.00

Dyrekcja Instytutu Pedagogiki zaprasza na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 2 października 2019 r. o godz.10.00 w sali witrażowej przy ul. Batorego 12.

Program:

• powitanie
  • prezentacja struktury i działalności Instytutu Pedagogiki oraz organizacji roku akademickiego 2019/2020
  • immatrykulacja studentów I roku
  • wykład inauguracyjny dr. hab. Bogusława Bieszczada pt. „Dylematy języka współczesnej pedagogiki. Pomiędzy precyzją a idiosynkrazją”.

Uwaga!

W dniu inauguracji (zarówno przed, jak i po) odbędą się spotkania studentów z Opiekunami poszczególnych kierunków i specjalności oraz studentów  I  roku studiów II st. z Promotorami prac magisterskich. Terminy i miejsca tych spotkań są zamieszczone w zakładce Studia... ->  ogłoszenia sekretariatu.

Data opublikowania: 27.09.2019
Osoba publikująca: Krzysztof Burski