Spotkanie z dr Magdolna Nemes z Uniwersytetu w Debreczynie 12.06.19 (środa), godz. 13.00-14.00 w Instytucie Pedagogiki

Szanowni Państwo,

w najbliższą środę będzie gościć w Instytucie Pedagogiki dr Nemes Magdolna z Uniwersytetu w Debreczynie na Węgrzech. W zeszłym roku akad. została podpisana umowa Erasmus+ z Wydziałem Pedagogicznym tej uczelni, a w tym roku akad. już gościliśmy pierwszych studentów z Debreczyna, w ramach tego programu. Doktor Nemes chce się spotkać z naszą społecznością akademicką, by zaprezentować Wydział Pedagogiczny swojej uczelni, jego profil studiów, ofertę kursów w języku angielskim, a także samo miasto Debreczyn i jego życie studenckie. Przedstawi też możliwość rozwijania współpracy międzynarodowej między naszymi ośrodkami naukowymi oraz informację o międzynarodowej konferencji naukowej organizowanej w Debreczynie w grudniu b.r.

Tytuł prezentacji:  Life at the University of Debrecen.

Miejsce i godz. spotkania: Sala Konferencyjna, w godz. od 13.00 do 14.00.

Wszystkich chętnych do nawiązania współpracy oraz zainteresowanych wyjazdem do Debreczyna w ramach programu Erasmus+ serdecznie zapraszam na to spotkanie.

Katarzyna Wrońska
dr hab. Katarzyna Wrońska, prof. UJ