Zebranie otwarte Zakładu Pedagogiki Ogólnej i Filozoficznej UJ

W dniu 13 czerwca odbyło się zebranie otwarte Zakładu Pedagogiki Ogólnej i Filozoficznej, w ramach którego swoją koncepcję dysertacji doktorskiej zaprezentował Tobias Tretter z Uniwersytetu w Augsburgu. Tobias Tretter przebywał w naszym Instytucie od kwietnia br. i realizował zajęcia dydaktyczne, w tym konwersatoria w języku angielskim: „Philosophy for Children” i „Mobbing and Bullying in school”. Tytuł prezentacji: Attitude and knowledge of students about inclusive education (how to educate pupils with special needs in a regular school). A qualitative research involving quantitative techniques. Temat pobudził do dyskusji o formach pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych w Niemczech i Polsce.

Data opublikowania: 03.07.2018
Osoba publikująca: Małgorzata Kaczmarczyk