Konferencja "Zdolności, dysleksja i podwójna wyjątkowość u dzieci i młodzieży. Wyzwania dla diagnozy i terapii"

Polskie Towarzystwo Dysleksji Oddział w Niepołomicach serdecznie zaprasza do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej na temat: „Zdolności, dysleksja i podwójna wyjątkowość u dzieci i młodzieży. Wyzwania dla diagnozy i terapii”, która odbędzie się 9 października 2017 r. w Zamku Królewskim w Niepołomicach.

Konferencja obejmuje następujące sesje: plenarną, warsztatową, posterową oraz sesję dla dzieci z dysleksją, pt.: „Portfolia w Komnatach”.

Formularz rejestracyjny: https://goo.gl/forms/NbmeT0wC5BoAOrza2
Udział czynny w sesji posterowej:  konferencje.ptd.niepolomice@gmail.com z dopiskiem „sesja posterowa”

Uwaga: Uczestnictwo w konferencji dla studentów specjalności: Pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną jest bezpłatne!