Wyniki sortowane według etykiety: ogloszenia-3

Przesunięte godziny dyżuru dr hab. K. Wrońskiej

18.07.2017
W dniu 18 lipca 2017 r. dr hab. Katarzyna Wrońska będzie dyżurować w Instytucie Pedagogiki wyjątkowo od godziny 18:00.
więcej o Przesunięte godziny dyżuru dr hab. K. Wrońskiej

Rozliczenie w programie SARAS

06.07.2017
Zgodnie z sugestią Kierowników studiów doktoranckich oraz doktorantów, w programie SARAS pojawiła się nowa funkcja „zgłoś dydaktykę do rozliczenia”. Wszyscy doktoranci, którzy nie przedłużali sesji egzaminacyjnej powinni do 30 czerwca w programie SARAS wprowadzić swoją dydaktykę.
więcej o Rozliczenie w programie SARAS

Odwołany dyżur dr hab. Katarzyny Wrońskiej

16.06.2017
Z powodu wyjazdu służbowego w dniu 20 czerwca 2017 roku dr hab. Katarzyna Wrońska odwołuje swój dyżur.
więcej o Odwołany dyżur dr hab. Katarzyny Wrońskiej

Dyżury pracowników naukowych IP UJ w sesji letniej 2017

14.06.2017
Plik do pobrania
więcej o Dyżury pracowników naukowych IP UJ w sesji letniej 2017

Konkurs o przyznanie dofinansowania ze środków DSC

11.05.2017
Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza konkurs o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.
więcej o Konkurs o przyznanie dofinansowania ze środków DSC

Rekrutacja do programu MOST

10.04.2017
15 kwietnia 2017 r. rusza rejestracja studentów i doktorantów na wyjazdy w ramach Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST w roku akademickim 2017/2018. Podobnie jak w poprzednich latach, rejestracja na Program MOST potrwa miesiąc i zakończy się 15 maja br.
więcej o Rekrutacja do programu MOST

Pisma do Dziekana - konieczność zaopiniowania w sekretariacie

22.03.2017
Prosimy, aby na każdym składanym do dziekanatu podaniu znalazła się opinia Dyrektora, a w przypadku doktorantów, Pełnomocnika ds. studiów doktoranckich oraz informacja z sekretariatu na temat przebiegu studiów tj. ilości przedłużeń studiów, urlopów, informacji, na którym roku student /doktorant znajduje się w chwili składania podania itp. (w zależności od przedmiotu sprawy opisanego w podaniu).
więcej o Pisma do Dziekana - konieczność zaopiniowania w sekretariacie

Harmonogram II semestr

więcej o Harmonogram II semestr

Kursy 2016/17

więcej o Kursy 2016/17

Zasady korzystania przez doktorantów UJ z bibliotek i czytelni UJ

17.03.2017
Pismo okólne nr 7 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie zasad korzystania przez doktorantów UJ z bibliotek i czytelni funkcjonujących na Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Zasady korzystania przez doktorantów UJ z bibliotek i czytelni UJ