Dzień 22 grudnia 2021 roku - dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

14.12.2021
Decyzją Rektora UJ w dniu 22 grudnia br. zostały ustanowione dodatkowe godziny wolne od zajęć dydaktycznych
więcej o Dzień 22 grudnia 2021 roku - dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Zawiadomienie o śmierci pani Ewy Jusewicz

08.12.2021
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła Ewa Jusewicz, wieloletni pracownik administracyjny Instytutu Pedagogiki
więcej o Zawiadomienie o śmierci pani Ewy Jusewicz

07.12.2021
Prodziekan ds. naukowych ogłasza konkurs na dofinansowanie działalności badawczej doktorantów Wydziału Filozoficznego. Wnioski będą przyjmowane do 14 stycznia 2022 roku.
więcej o Konkurs na dofinansowanie działalności badawczej doktorantów Wydziału Filozoficznego

Organizacja kształcenia w okresie od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.

06.12.2021
Decyzją Rektora UJ od 20 grudnia br. do 9 stycznia 2022 roku kształcenie na Uniwersytecie Jagiellońskim będzie prowadzone w formie zdalnej.
więcej o Organizacja kształcenia w okresie od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r.

01.12.2021
Zapraszamy na spotkanie z dr hab. Anną Sajdak-Burską, prof. UJ, która weźmie udział w organizowanym przez Zespół Educational Ecosystem IDUJ webinarium. Tematem spotkania będzie "Dydaktyka akademicka w pułapce pozoru nowoczesności kształcenia"
więcej o Webinarium z cyklu: Dydaktyczne dygresje z udziałem dr hab. Anny Sajdak-Burskiej, prof. UJ

II Forum Edukacji Obywatelskiej w Krakowie z udziałem pracowników IP UJ

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Forum
więcej o II Forum Edukacji Obywatelskiej w Krakowie z udziałem pracowników IP UJ

Fotorelacja z XII Tygodnia Ekonomii Społecznej

18.11.2021
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z XII Tygodnia Ekonomii Społecznej
więcej o Fotorelacja z XII Tygodnia Ekonomii Społecznej

II Forum Edukacji Obywatelskiej w Krakowie

18.11.2021
26 listopada br. zapraszamy do udziału w II Forum Edukacji Obywatelskiej w Krakowie. Celem forum jest zainicjowanie dyskusji o stanie edukacji obywatelskiej w województwie małopolskim oraz mieście Krakowie oraz wzajemna wymiana doświadczeń i dobrych praktyk związanych z edukacją obywatelską dzieci i młodzieży.
więcej o II Forum Edukacji Obywatelskiej w Krakowie

12.11.2021
Uwaga - obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki we wszystkich przestrzeniach wspólnych Uczelni oraz w czasie zajęć dydaktycznych na terenie Uczelni
więcej o Ważny komunikat Rektora UJ ws. ustanowienia określonych obowiązków w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Webinar z Michałem Matuszewskim

03.11.2021
Zapraszamy do udziału w webinarze "Kreatywny Pedagog to wyjątkowy Pedagog" z Absolwentem IP UJ - Michałem Matuszewskim!
więcej o Webinar z Michałem Matuszewskim