Bal Pedagoga

Z okazji jubileuszu 50-lecia działalności Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w dniu 8 czerwca 2018 roku w sali bankietowej hotelu PIAST (ul. Piastowska 47) odbędzie się Bal Pedagoga.

Organizacja balu jest inicjatywą studentek i studentów animacji społeczno-kulturowej Instytutu Pedagogiki we współpracy z Wydziałową Komisją Kultury oraz Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów PAIDEIA.

Wydarzenie będzie obejmować:
- program artystyczny w wykonaniu naszych studentów,
- finał Plebiscytu na najlepszych pracowników Instytutu uwieńczony wręczeniem statuetek najlepszym pracownikom naukowym i administracyjnym IP. Statuetki będą wręczane w kategoriach: Bratnia dusza, Innowator, Oaza spokoju, Naukowiec, Ikona stylu, Mistrz ciętej riposty.
- konkursy, tańce oraz poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy pracowników, studentki i studentów Instytutu Pedagogiki oraz gości towarzyszących.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.facebook.com/Bal-Pedagoga-UJ-823506067848771/

Data opublikowania: 19.04.2018