Praca magisterska w projekcie Paidagogos PRO

Udział w szkoleniach i warsztatach, stypendium badawcze, współpraca z pracodawcami - to możliwości, jakie daje studentom udział w projekcie Paidagogos PRO! Wystarczy wziąć udział w rekrutacji i napisać pracę magisterską w ramach projektu.

Studencie, pisz z nami pracę magisterską! Uczestnicząc w projekcie, otrzymujesz stypendium badawcze w wysokości 5 tys zł i korzystasz ze szkoleń!

Rekrutacja do projektu Paidagogos PRO trwa do 28 lutego br.

Na platformie http://www.paidagogos.uj.edu.pl wciąż pojawiają się nowe instytucje, m.in. kino Kika, stacja RMF czy Muzeum Sztuki Manggha, z którymi możesz współpracować.
To szansa dla Ciebie na napisanie ciekawej i użytecznej pracy magisterskiej! Trzy najlepsze prace wdrożeniowe zostaną dodatkowo nagrodzone.

Uczestnicząc w projekcie, zdobywasz doświadczenie zawodowe.
Udział w Paidagogos PRO będzie ważnym wpisem w Waszym portfolio!

Zapraszamy na dyżury ekspertów, podczas których można konsultować pomysły:
dr Łukasz Hajduk
środy 12.00-13.00, p.17 (Batorego 12)
dodatkowe konsultacje poniedziałek 12.30 - 13.30
Pełnomocnik dziekana - Agnieszka Święch
czwartki 10.00 - 11.00, p.17 (Batorego 12)
dodatkowe konsultacje piątek 11.00 - 12.00
Na konsultacje dodatkowe prosimy umawiać się indywidualnie z każdym z ekspertów:)

Zainspiruj się! przykładowe tematy prac wdrożeniowych

Zobacz listę pracodawców/ instytucji, w których widzisz siebie w przyszłości – tutaj
Wyobrażasz sobie realizację swojego tematu pracy magisterskiej w instytucji, której nie ma na platformie? – zgłoś pracodawcę

Projekt otrzymał opiekę medialną TVP Kraków -> zobacz tutaj

Czekamy na zgłoszenia tylko do 28 lutego 2018!

Data opublikowania: 15.01.2018