Dla studentów

Ogłoszenia sekretariatu studia III stopnia

Zapraszamy na spotkanie z cyklu (R)ewolucyjne espresso

27.05.2022
Zapraszamy na spotkanie na temat "Adaptacja, integracja czy separacja? Co dzieje się z dziećmi uchodźczymi w polskich szkołach?". Wystąpi m.in. dr Katarzyna Smoter
więcej o Zapraszamy na spotkanie z cyklu (R)ewolucyjne espresso

24.05.2022
Prodziekan ds. naukowych ogłasza konkurs na dofinansowanie działalności badawczej doktorantów Wydziału Filozoficznego. Wnioski można składać do 15.06.2022.
więcej o Konkurs na dofinansowanie działalności badawczej doktorantów Wydziału Filozoficznego

Zapraszamy na warsztaty w Instytucie Pedagogiki

12.05.2022
25.05.2022 roku w IP UJ odbędą się dwa warsztaty, które poprowadzą edukatorzy Bliżej przedszkola. Zapraszamy do udziału!
więcej o Zapraszamy na warsztaty w Instytucie Pedagogiki

Przeniesienie dyżuru prof. dr hab. J. Kostkiewicz na czwartek 28 kwietnia br.

27.04.2022
W związku z udziałem w posiedzeniu Rady Naukowej prof. dr hab. J. Kostkiewicz przenosi jednorazowo swój dyżur stacjonarny ze środy na czwartek 28 kwietnia br., godz. 9.00 - 9.45, pok. 12.
więcej o Przeniesienie dyżuru prof. dr hab. J. Kostkiewicz na czwartek 28 kwietnia br.

Życzenia świąteczne od Pana Dziekana Wydziału Filozoficznego

14.04.2022
Życzenia wielkanocne od dr. hab. Jacka Nowaka, prof. UJ, Dziekana Wydziału Filozoficznego
więcej o Życzenia świąteczne od Pana Dziekana Wydziału Filozoficznego