Web Content Display Web Content Display

Dla studentów

Web Content Display Web Content Display

Zaproszenie do udziału w konferencji "Filozoficzne podstawy dydaktyki i pedagogiki"

Szanowni Państwo,

W imieniu komitetu organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji: "Filozoficzne podstawy dydaktyki i pedagogiki", która odbędzie się na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie w dniach 20-21 kwietnia. Poniżej zamieszczam odnośnik do wydarzenia. Szczegółowy plan konferencji zostanie umieszczony na stronie Konferencji po utworzeniu listy przyjętych abstraktów.

Dla osób zainteresowanych wystąpieniem na Konferencji w roli prelegentów, przypominam, iż termin przesyłania abstraktów upływa 9 kwietnia.

W roli gości specjalnych wystąpią następujące osoby:

prof. dr hab. Aldona Pobojewska -  Instytut Filozofii, Uniwersytet Łódzki
dr hab. Barbara Grabowska - Instytut Filozofii, Uniwersytet Mikołaja Kopernika,
dr Tomasz Leś, Instytut Pedagogiki, Uniwersytet Jagielloński

UP będzie reprezentowała dr hab. prof. UP Dorota Probucka oraz kilku innych pracowników naukowych i doktorantów.

Z wyrazami szacunku,

mgr Michał Haraburda, mgr Marcin Murzyn
Komitet Organizacyjny Konferencji: "Filozoficzne Podstawy Dydaktyki i Pedagogiki"

Published Date: 04.04.2018