Dla studentów

Konferencja „Wychowanie w Rodzinie. Konteksty historyczne i współczesne”

Zakład Historii Edukacji Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego ma zaszczyt zaprosić na V Międzynarodową Konferencję Naukową „Wychowanie w Rodzinie. Konteksty historyczne i współczesne”.

Zapraszamy do dyskusji przedstawicieli świata nauki i praktyków, którym bliska jest ta problematyka. Uczestnicy konferencji swój głos w dyskursie zaprezentować będą mogli w kolejnych numerach czasopisma „Wychowanie w Rodzinie” - ISSN: 2082-9019, eISSN: 2300-5866, wersja elektroniczna dostępna na stronie: www.wwr.uni.wroc.pl. Czasopismo znajduje się na liście B MNiSW z wynikiem 10 punktów, a także jest indeksowane w szeregu baz czasopism. Organizatorzy planują również wydać Księgę Abstraktów wystąpień konferencyjnych.

Konferencja odbywać się będzie 24-26 maja 2018r. w Szklarskiej Porębie.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Wszystkie pytania prosimy kierować do Sekretarza konferencji: dr Aleksandry Marcinkiewicz-Wilk (e-mail: aleksandra.marcinkiewicz-wilk@uwr.edu.pl)
Adres e-mail konferencji: wwr@uwr.edu.pl

Data opublikowania: 27.12.2017