Dla studentów

Zaproszenie na seminarium "Koła naukowe szkołą twórczego działania"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy młodych naukowców do wzięcia udziału w XLVII Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych – „Koła naukowe szkołą twórczego działania”, które odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2018 roku w Olsztynie.

Jest ono skierowane do studentów i doktorantów reprezentujących uczelnie wyższe z całej Europy. Seminarium ma charakter interdyscyplinarny.
Uczestnicy będą mieli możliwość przedstawienia wyników swoich prac naukowych w postaci prezentacji ustnych i posterów w 16 sekcjach tematycznych (kształtowania i ochrony środowiska, nauk biologicznych, nauk ekonomicznych, nauk geograficznych, nauk humanistycznych, nauk technicznych oraz matematycznych i informatycznych, nauk medycznych, nauk o żywności, nauk pedagogicznych, nauk politycznych, nauk prawnych, nauk społecznych, nauk weterynaryjnych, nauk zootechnicznych, nauk teologicznych, doktorantów).

W ramach Seminarium przewidujemy publikację artykułów naukowych, które otrzymają pozytywne recenzje.

Szczegółowe informacje: http://www.uwm.edu.pl/mskn/

Pytania prosimy kierować na adres e-mail: mskn2018@gmail.com

Z wyrazami szacunku,

Komitet Organizacyjny MSKN 2017:
- Studenckie Koło Naukowe Technologów Przetwórstwa Surowców Roślinnych
- Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Środowiskowego „PROSPERO”

Data opublikowania: 07.12.2017