Dla studentów

Rozliczenie w programie SARAS

Zgodnie z sugestią Kierowników studiów doktoranckich oraz doktorantów, w programie SARAS pojawiła się nowa funkcja „zgłoś dydaktykę do rozliczenia”. Wszyscy doktoranci, którzy nie przedłużali sesji egzaminacyjnej powinni do 30 czerwca w programie SARAS wprowadzić swoją dydaktykę.
Po wprowadzeniu pełnej dydaktyki należy wybrać przycisk „zgłoś dydaktykę do rozliczenia”. Włączenie tego przycisku uniemożliwia edycje całej dydaktyki oraz daje sygnał sekretariatom do rozliczenia w USOSie.
Prosimy o sprawdzanie statusu swoich osiągnięć naukowych w programie (szczególnie we wrześniu), ponieważ osoba oceniająca może akceptować, odrzucać Państwa aktywności oraz za pomocą komentarzy prosić o wyjaśnienie lub uzupełnienie.

Data opublikowania: 06.07.2017
Osoba publikująca: Izabela Kielar