Wyniki sortowane według etykiety: wydarzenia

Zaproszenie. Prezentacja projektów.

Projekty edukacyjne uczestniczek zajęć "Podstawy pedagogiki przedszkolnej".
więcej o Zaproszenie. Prezentacja projektów.

Edukacja głupcze! Jak i czego uczyć w XXI wieku

18.06.2021
Już w najbliższy wtorek o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy na wydarzenie z serii wydarzeń popularnonaukowych Wydziału Filozoficznego #Wyjaśniamy. W spotkaniu udział wezmą: dr hab. A. Sajdak-Burska, prof. UJ, dr hab. M. Michel, prof. UJ, dr M. Turczyk
więcej o Edukacja głupcze! Jak i czego uczyć w XXI wieku

Audycja radiowa p.t. Bezdomność dzieci - to nie tylko problem Indii i Meksyku

23.03.2017
Zapraszamy do wysłuchania audycji p.t. Bezdomność dzieci - to nie tylko problem Indii i Meksyku w Radio Kraków. Udział w audycji wzięła między innymi dr Małgorzata Michel, autorka książki: „Gry uliczne w wykluczenie społeczne w przestrzeni miejskiej”
więcej o Audycja radiowa p.t. Bezdomność dzieci - to nie tylko problem Indii i Meksyku

31.03.2016
13.11.2015 roku w ramach Sekcji Badań Jakościowych działającej przy Kole Naukowym Pedagogów Resocjalizacji UJ Instytut Pedagogiki UJ odbyło się seminarium dydaktyczne z dr hab. Piotrem Chomczyńskim z Uniwersytetu Łódzkiego. Wraz z dr Małgorzatą Michel poprowadzili wykład pt. „Badacz jakościowy w trudnym terenie. Dylematy metodologiczne i etyczne".
więcej o Wykład pt. „Badacz jakościowy w trudnym terenie. Dylematy metodologiczne i etyczne"