Jubileusz Instytutu Pedagogiki

04.12.2018
50 lat temu, w roku akademickim 1968/69, Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczął swoją działalność jako samodzielna jednostka w strukturach uczelni. Okazja ta stała się powodem do zorganizowania międzynarodowej konferencji naukowej „Dobra edukacji i ich pedagogiczna eksploracja”.
więcej o Jubileusz Instytutu Pedagogiki

Instytut Pedagogiki w Alma Mater

19.11.2018
W listopadowym Alma Mater z okazji Jubileuszu 50-lecia Instytutu Pedagogiki ukazał się artykuł prezentujący historię Instytutu autorstwa dr Renaty Pater i dr Joanny Torowskiej.
więcej o Instytut Pedagogiki w Alma Mater

Zebranie naukowe

09.11.2018
Zebranie otwarte Zakładu Pedagogiki Ogólnej i Filozoficznej odbędzie się w przyszłą środę, tj. 14. listopada w godz. od 12.30 do 14.00 w Instytucie Pedagogiki w p.15. Gościem spotkania będzie dr Maria Zahatnanska z Uniwersytetu w Preszowie.
więcej o Zebranie naukowe

Tydzień Ekonomii Społecznej

08.11.2018
W dniach 13 - 17 listopada odbędzie się kolejny, już IX Tydzień Ekonomii Społecznej. Od wielu lat nasz Instytut uczestniczy w wydarzeniach (warsztatach, wizytach studyjnych) realizowanych w ramach TES. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny po wcześniejszej obowiązkowej rejestracji (adres rejestracji każdorazowo podany jest przy opisie wydarzenia). Zapraszamy
więcej o Tydzień Ekonomii Społecznej

Akademicki Dzień Pamięci

02.11.2018
Społeczność Akademicka Uniwersytetu Jagiellońskiego każdego roku wspomina w dniu 6 listopada rocznicę Sonderaktion Krakau - podstępnej akcji gestapo z 1939 roku, w wyniku której 183 krakowskich profesorów i nauczycieli akademickich, w tym 155 pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego, zostało aresztowanych, a następnie wywiezionych do obozów koncentracyjnych w Sachsenhausen i Dachau, gdzie kilkunastu z nich straciło życie. Program uroczystości
więcej o Akademicki Dzień Pamięci

Zamawianie książek on-line w bibliotece IP

12.10.2018
Informujemy, że od października br. istnieje możliwość komputerowego zamawiania książek znajdujących się w zasobach Biblioteki Instytutu Pedagogiki (po uprzednim zalogowaniu się na konto czytelnika w Bibliotece Jagiellońskiej).
więcej o Zamawianie książek on-line w bibliotece IP

Zebranie otwarte w Instytucie Pedagogiki

05.10.2018
Pierwsze w tym roku akademickim zebranie naukowe Instytutu Pedagogiki odbędzie się w trzecią środę października tj.17.10.2018 o godz. 12.30 w Sali Konferencyjnej przy ul. Batorego 12. Gościem będzie dr Sławomir Rebisz z Uniwersytetu Rzeszowskiego.
więcej o Zebranie otwarte w Instytucie Pedagogiki

Uwaga III tura konkursu DSC

04.10.2018
Dziekan ds. ogólnych Wydziału Filozoficznego ogłasza III turę konkursu o przyznanie finansowania ze środków DSC na zadania służące rozwojowi młodej kadry naukowej oraz uczestników studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym UJ.
więcej o Uwaga III tura konkursu DSC

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

24.09.2018
Dyrekcja Instytutu Pedagogiki zaprasza na uroczystą Inaugurację roku akademickiego 2018/2019 która odbędzie się 2 października 2018 roku o godz 11.00 w sali witrażowej.
więcej o Inauguracja roku akademickiego 2018/2019

Konferencja "Dawać poMOC"

24.09.2018
W imieniu organizatorów zapraszamy na konferencję "Dawać poMOC", która odbędzie się 27.09.2018 roku w Auditorium Maximum UJ