Przedłużenie obowiązywania stopnia alarmowego CRP

Prezes Rady Ministrów podpisał Zarządzenie nr 61 z dnia 15 marca 2022 roku w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego CRP (3. stopień CHARLIE-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – obowiązujące do dnia 31 marca 2022 roku do godz. 23:59 (jest to przedłużenie okresu obowiązywania 3. stopnia alarmowego CHARLIE-CRP).

W związku z tym wszystkie zalecenia dla użytkowników systemów informatycznych UJ z dnia 22 lutego 2022 pozostają w mocy.

W przypadku zaobserwowania podejrzanych anomalii w działaniu systemów bądź infrastruktury informatycznej każdy pracownik, doktorant oraz student jest proszony o zgłaszanie incydentu poprzez przygotowany przez Centrum Informatyki UJ formularz znajdujący się pod adresem: https://forms.office.com/r/mMt00VgdFy
Data opublikowania: 17.03.2022