Warsztaty dla studentów

Drodzy Studenci!

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów „PAIDEIA” serdecznie zaprasza na cykl spotkań zatytułowany: „Czego ci nie powiedzą na zajęciach”.

Cykl składa się z 5 warsztatów poświęconych życiu w trakcie studiów i po studiach. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i są prowadzone przez studentów Instytutu Pedagogiki UJ oraz członków Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów „PAIDEIA”.
Udział w zajęciach jest dobrowolny i bezpłatny. Można uczestniczyć w każdym ze spotkań lub w wybranych, stosownie do interesującej problematyki. Za każdym razem wystarczy zapisać się za pomocą formularza na stronie internetowej Stowarzyszenia. Spotkania trwają około 1-1,5 godziny.
Ponieważ zorganizowanie spotkania wymaga nakładów pracy studentów i zaproszonych gości, prosimy o wcześniejsze zapisywanie się. Pierwsze spotkanie, poświęcone problematyce Miejsca praktyk i pracy dla absolwentów pedagogiki zostało zaplanowane na środę 15 listopada, w godzinach od 18.30 do 20.00 w siedzibie Instytutu Pedagogiki przy ul. Batorego. Spotkanie poprowadzi pan Michał Matuszewski, przewodniczący Koła Naukowego Pedagogów Opiekunów. Warsztat odbędzie się, jeśli do dnia 12.11 (niedziela) zapisze się na niego przynajmniej 10 uczestników.

Zapisy na pierwsze spotkanie na stronie internetowej: https://goo.gl/forms/v2YJEMC1zgw9ov9A2


Co najbardziej Was interesuje? O czym chcielibyście się dowiedzieć? Z kim spotkać?
Głosowanie na stronie https://goo.gl/forms/G7aYmyVJO791CjN43

 

 

Data opublikowania: 10.11.2017
Osoba publikująca: Jadwiga Sulikowska