Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Dla studentów

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs na dofinansowanie aktywności naukowych studentów

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem Uchwały nr 19/2019 Rady Instytutu Pedagogiki z dnia 6 czerwca 2019 roku w sprawie zasad podziału dotacji projakościowej dla studentów w roku akademickim 2019/2020, informujemy, że:

W dniu 10 października 2019 roku na posiedzeniu Rady Instytutu Pedagogiki została powołana Komisja ds. podziału dotacji projakościowej w składzie:

- dr hab. Paweł Grygiel,
- dr Agata Łopatkiewicz,
- dr Katarzyna Smoter,
- przedstawicielki Samorządu Studentów Wydziału Filozoficznego UJ: Angelika Gwóźdź i Marlena Bryszak.

Jednocześnie Komisja zawiadamia o ogłoszeniu konkursu na składanie wniosków o dofinansowanie aktywności podejmowanych przez studentów ze środków pozostałych z roku akademickiego 2018/2019. Termin składania wniosków nie może przekroczyć 14 dni od dnia ogłoszenia konkursu tj. 21 października 2019 roku i potrwa do 3 listopada br. Wnioski zostaną rozpatrzone w ciągu 7 dni od upływu terminu na ich składanie.

Odpowiednio przygotowane dokumenty należy złożyć w wyznaczonym terminie w pokoju 1 w Instytucie Pedagogiki przy ul. Batorego 12.

Komisja informuje, że Instytut Pedagogiki dysponuje kwotą 5.255,76 zł, która pozostała ze środków wydatkowanych w roku akademickim 2018/2019.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi komunikatami:

Informacja o konkursie

Informacja o wysokości środków


Ważne linki:

Uchwała

Wniosek (wersja Word)

 

Z wyrazami szacunku,

Komisja ds. podziału dotacji projakościowej.

Data opublikowania: 22.10.2019
Osoba publikująca: Jadwiga Sulikowska