Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Aktualności

Breadcrumb Breadcrumb

Web Content Display Web Content Display

dr inż. Łukasz Tomczyk laureatem prestiżowego wyróżnienia „Lista 100”

Pracownik Instytutu Pedagogiki dr inż. Łukasz Tomczyk został laureatem prestiżowego wyróżnienia „Lista 100”. Nagroda ta jest przyznawana przez kapitułę Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych.

dr inż. Łukasz Tomczyk Laureatem prestiżowego wyróżnienia "Lista 100"

Z radością informujemy, że pracownik Instytutu Pedagogiki dr inż. Łukasz Tomczyk został laureatem prestiżowego wyróżnienia „Lista 100”. Nagroda ta jest przyznawana przez kapitułę Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych osobom, które w „wyjątkowy sposób przyczyniały się do rozbudowywania świadomości oraz kompetencji cyfrowych” w Polsce. Jak podkreślają jurorzy „znalezienie się na Liście 100 jest wyrazem uznania środowiskowego, gdyż nominują do niej laureaci wcześniejszych list, osoby same bardzo aktywne na polu przybliżania technologii cyfrowej w swoich otoczniach zawodowych, lokalnych czy regionalnych”.

Partnerem strategicznym „Listy 100” jest Polskie Towarzystwo Informatyczne, Fundacja Orange oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Więcej informacji: http://umiejetnoscicyfrowe.pl/