VII Transdyscyplinarne Sympozjum Badań Jakościowych

13.03.2018
Instytut Pedagogiki UJ oraz Instytut Socjologii UJ zapraszają do udziału w VII Transdyscyplinarnym Sympozjum Badań Jakościowych, które odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2018 r. w Krakowie.
więcej o VII Transdyscyplinarne Sympozjum Badań Jakościowych

Zaproszenie na IV Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

19.02.2018
Zakład Pedagogiki Szkoły Wyższej i Polskiej Myśli Pedagogicznej Instytutu Pedagogiki w dniu 2 marca 2018 r. zaprasza na IV Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej.
więcej o Zaproszenie na IV Seminarium Polskiej Myśli Pedagogicznej

Studentki Instytutu Pedagogiki liderkami akcji Dni Dawcy Szpiku na UJ

13.02.2018
475 osób wsparło akcję Dni Dawcy Szpiku na UJ i zarejestrowało się jako potencjalni dawcy szpiku. Wśród nich znalazła się liczna grupa studentów Instytutu Pedagogiki oraz pracowniczki IP.
więcej o Studentki Instytutu Pedagogiki liderkami akcji Dni Dawcy Szpiku na UJ

I Doktoranckie Forum Edukacyjne

07.02.2018
Pracownicy i doktoranci Instytutu Pedagogiki UJ zapraszają do udziału w I Doktoranckim Forum Edukacyjnym, które odbędzie się 20 marca 2018 roku.
więcej o I Doktoranckie Forum Edukacyjne

Praca magisterska w projekcie Paidagogos PRO

15.01.2018
Udział w szkoleniach i warsztatach, stypendium badawcze, współpraca z pracodawcami - to możliwości, jakie daje studentom udział w projekcie Paidagogos PRO!
więcej o Praca magisterska w projekcie Paidagogos PRO

I rekrutacja 2018/19 na program Erasmus+

11.01.2018
Rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy studentów i doktorantów na studia w roku akademickim 2018/19 w ramach programu Erasmus+. Rejestracja odbywa się w terminie 8-26 stycznia br. w systemie USOSweb.
więcej o I rekrutacja 2018/19 na program Erasmus+

Szkolenie z diagnozy rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci w wieku 9-13 lat

08.01.2018
23 stycznia br. o godz. 17.30 Niepołomicki Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji zaprasza na bezpłatne szkolenie z diagnozy rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci w wieku 9-13 lat.
więcej o Szkolenie z diagnozy rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci w wieku 9-13 lat

"Podaruj Święta". Kiermasz charytatywny w Instytucie Pedagogiki

08.12.2017
W imieniu Koła Naukowego Pedagogów Opiekunów UJ serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydarzenia "Podaruj Święta"! W ramach akcji w dniach 11-13 grudnia br. w Instytucie Pedagogiki UJ odbędzie się kiermasz charytatywny.
więcej o "Podaruj Święta". Kiermasz charytatywny w Instytucie Pedagogiki

Zaproszenie na "Trening twórczości świątecznie"

08.12.2017
Warsztat odbędzie się 12 grudnia br.
więcej o Zaproszenie na "Trening twórczości świątecznie"

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agaty Łopatkiewicz

30.11.2017
W dniu 7 grudnia 2017 roku o godz. 10:00 w Instytucie Pedagogiki ul. Batorego 12 (sala konferencyjna) odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agaty Łopatkiewicz.
więcej o Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agaty Łopatkiewicz