UWAGA! Odwołanie wykładów i zajęć WF - z dniem 10 marca br.

Szanowni Państwo,

W imieniu dr hab. Anny Gaweł, prof. UJ, Dyrektor Instytutu Pedagogiki, informuję, że w związku z Zarządzeniem nr 24 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego, z dniem dzisiejszym, tj. 10 marca 2020 r. wszystkie wykłady oraz zajęcia wychowania fizycznego zostają odwołane (do dnia uchylenia ww. Zarządzenia).
W przypadku gdy dany wykład będzie prowadzony w formie zdalnej, zostaniecie Państwo o tym poinformowani przez swojego wykładowcę.
Pozostałe zajęcia: ćwiczenia, konwersatoria, warsztaty będą się odbywać w dotychczasowej formie, za wyjątkiem tych, które osoba prowadząca będzie realizować w formie zdalnej.
O prowadzeniu tych zajęć w formie zdalnej będziecie Państwo informowani przez osoby prowadzące - brak takiej informacji od prowadzącego oznacza, że zajęcia odbędą się w zwykłym trybie.
Z chwilą pojawienia się nowych decyzji Pana Rektora będziecie Państwo o tym na bieżąco informowani.

Pobierz: Zarządzenie nr 24 Rektora UJ z dnia 10 marca 2020 roku

Krzysztof Burski