VIII Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach

13 listopada 2017 r. rozpoczyna się VIII Tydzień Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach, organizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Tydzień Ekonomii Społecznej to cykl spotkań z przedsiębiorcami społecznymi, animatorami lokalnych inicjatyw, a także warsztaty, seminaria i wizyty studyjne do małopolskich przedsiębiorstw społecznych.

Na tegoroczny Tydzień Ekonomii Społecznej składają się 23 wydarzenia w sześciu małopolskich uczelniach: Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Akademii Ignatianum w Krakowie, Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych w: Nowym Targu oraz Tarnowie.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny po wcześniejszej obowiązkowej rejestracji (adres rejestracji każdorazowo podany jest przy opisie wydarzenia).

Pobierz: Szczegółowy program wydarzeń VIII Tygodnia Ekonomii Społecznej

Przejdź do strony: http://www.es.malopolska.pl/aktualnosci/article/13-listopada-rozpoczynam/

Data opublikowania: 10.11.2017