Dla studentów

Ogłoszenia sekretariatu studia III stopnia

I rekrutacja 2018/19 na program Erasmus+

11.01.2018
Rozpoczęła się rekrutacja na wyjazdy studentów i doktorantów na studia w roku akademickim 2018/19 w ramach programu Erasmus+. Rejestracja odbywa się w terminie 8-26 stycznia br. w systemie USOSweb.
więcej o I rekrutacja 2018/19 na program Erasmus+

Przeniesienie dyżuru dr hab. K.Wrońskiej w dniu 10 stycznia br.

10.01.2018
W dniu 10 stycznia 2018 r. dr hab. Katarzyna Wrońska przenosi dyżur dla doktorantów na godz. 14.00-15.00.
więcej o Przeniesienie dyżuru dr hab. K.Wrońskiej w dniu 10 stycznia br.

Konferencja „Wychowanie w Rodzinie. Konteksty historyczne i współczesne”

27.12.2017
Zaproszenie na V Międzynarodową Konferencję Naukową „Wychowanie w Rodzinie. Konteksty historyczne i współczesne” - 24-26 maja 2018 r.
więcej o Konferencja „Wychowanie w Rodzinie. Konteksty historyczne i współczesne”

15.12.2017
Zaproszenie do udziału w VII Międzyuczelnianej Konferencji Doktorantów pt. Pedagodzy i psycholodzy wobec wyzwań edukacyjnych „Warsztat młodego badacza" - 15-16 marca 2018 r.
więcej o Konferencja: Pedagodzy i psycholodzy wobec wyzwań edukacyjnych „Warsztat młodego badacza”

13.12.2017
Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II ogłasza konkurs o nagrodę za wyróżniającą się pracę doktorską i magisterską, której temat związany jest z Osobą Karola Wojtyły - świętego Jana Pawła II.
więcej o Konkurs na pracę magisterską i doktorską o tematyce związanej z osobą i spuścizną Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II