Dla studentów

Ogłoszenia sekretariatu studia III stopnia

Wakacyjne praktyki studenckie

22.03.2024
Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera organizuje wakacyjne dwunastodniowe turnusy w lipcu dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych (domów dziecka), rodzin zastępczych oraz rodzin w kryzysie. Poszukujemy wolontariuszy, którzy chcieliby podjąć się opieki nad dziećmi. W ramach wyjazdu istnieje również możliwość odbycia praktyk studenckich.
więcej o Wakacyjne praktyki studenckie

04.03.2024
więcej o "Mowa nienawiści: język i praktyki społeczne" - zaproszenie na wykład otwarty - 05.03.2024 r.
Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii?

05.02.2024
Zapraszamy Państwa do udziału w kursie e-learningowym przygotowanym przez ekspertów z Instytutu Pedagogiki pod kierownictwem dr hab. inż. Łukasza Tomczyka, prof. UJ w ramach projektu REMEDIS - Redefinicja Kompetencji Cyfrowych i Medialnych.
więcej o Jak skutecznie uczyć osoby starsze obsługi nowych technologii?

Dzień wolny od pracy - piątek, 5 stycznia 2024 roku - sekretariat nieczynny

04.01.2024
Zgodnie z Zarządzeniem nr 108 Rektora UJ z dnia 23.10.2023, dzień 5 stycznia 2024 roku (piątek) został ustalony dniem wolnym od pracy
więcej o Dzień wolny od pracy - piątek, 5 stycznia 2024 roku - sekretariat nieczynny