Dla studentów

Zaproszenie na spotkanie z dr Roxaną Reichman z Gordon College w Izraelu - 10 maja br., godz. 16:30

W dniach 8 - 10 maja 2023 r. w naszym Instytucie będzie gościć dr Roxana Reichman z Gordon College w Izraelu.

W imieniu Koła Naukowego Pedagogów Przedszkolnych i Wczesnoszkolnych "Gogi" serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Gościnią, które odbędzie się już w tę środę, 10 maja, o godzinie 16:30 w sali witrażowej Instytutu Pedagogiki UJ (ul. Batorego 12, Kraków).

Dr Reichman przedstawi system przygotowania do zawodu nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w Izraelu. Wspólnymi siłami wskażemy podobieństwa i różnice między polskim a izraelskim podejściem do kształcenia nauczycieli.
Wydarzenie zostanie przeprowadzone w języku angielskim.
Do zobaczenia!

Data opublikowania: 10.05.2023